12 листопада 2025, 07:43

У Кремлі заявили, що нібито готові "у будь-який момент" до переговорів з Україною

Президент Туреччини Реджеп Тайїп Ердоган вважає, що шлях до миру в Україні, як і раніше, відкритий.

У Кремлі заявили, що нібито готові "у будь-який момент" до переговорів з Україною

Росія нібито готова "будь-якої миті" відновити переговори про закінчення війни проти України. Таку заяву зробив тимчасовий повірений у справах Росії у Туреччині Олексій Іванов, повідомили російські пропагандистські ЗМІ.

За словами Іванова, нові переговори між Україною та РФ могли б пройти у Туреччині, але Київ нібито "наразі не відповів на попередні пропозиції" Кремля.

Президент Туреччини Реджеп Тайїп Ердоган вважає, що Стамбул може бути місцем проведення переговорів між президентом США Дональдом Трампом і російським диктатором Володимиром Путіним. Турецький президент нагадав, що у Стамбулі вже проходили переговори між Україною та Росією, які дали позитивні результати. За його словами, будь-який діалог сприятиме припиненню війни Росії проти України.

Ердоган вважає, що потрібно поступово підвищувати рівень української та російської делегацій під час переговорів щодо закінчення війни. На його думку, зрештою, це призведе до зустрічі лідерів. Але Ердоган не чекає закінчення війни в Україні найближчим часом. За його словами, шлях до миру в Україні, як і раніше, відкритий, але війна закінчиться нескоро.

У Туреччині вже відбулося три раунди двосторонніх переговорів між Україною та РФ. Третій раунд пройшов у липні поточного року. Сторони домовилися обмінятися військовополоненими та тілами загиблих військовослужбовців. Українська делегація запропонувала організувати зустріч між Володимиром Зеленським і Володимиром Путіним. Висловлювалась думка, що у цих переговорах має також взяти участь президент США Дональда Трамп. У Кремлі на цю пропозицію прямо не відповіли, заявивши лише, що подібні зустрічі потрібно "ретельно підготувати".

Нагадаємо, Діалог.UA раніше повідомив, що громадяни Росії перестали підтримувати війну з Україною та просять переговорів.

Тим часом Україна спромоглася значно підвищити вартість війни для Путіна.


Автор: Виталий Николаенко

Останні новини