"Якщо він підійде до Путіна, то війна закінчиться", – Грем озвучив новий сценарій примусу РФ до миру
Сенатор-республіканець Ліндсі Грем вважає, що лише тиском на Китай можна зупинити Росію.
Напередодні в одному з інтерв'ю американський політик дав зрозуміти, що лише економічний тиск на РФ дозволить зупинити війну в Україні.
За словами Грема, і президент США, і держсекретар мають переконати Путіна у тому, що якщо війна в Україні не закінчиться справедливо, Вашингтон знищить російську економіку, повідомляє ресурс Politico.
У США все ще є можливість зробити це через введення вторинних санкцій проти країн, які закуповують у РФ енергоресурси. Грем продовжує наполягати на новому законопроекті, що передбачає тарифи у розмірі 500%.
Сенатор нагадав, що на початку серпня Білий дім уже запровадив 50%-й тариф для Індії. Грем заявив, що саме ці санкції і змусили Путіна просити про зустріч із Трампом. А якщо США чинять тиск на Китай, то ситуація може розвиватися інакше.
Сенатор упевнений, що Сі Цзіньпін може натиснути на Путіна, щоб той зупинив війну.
Якщо лідер КНР підійде до Путіна та скаже: ми більше не підтримуватимемо вашу країну через загрозу розвалу економіки, то президентові РФ доведеться сісти за стіл переговорів.
Республіканець також закликав Європу не зупинятися на санкціях і запроваджувати нові обмеження проти РФ та її економіки.
Як раніше Dialog.UA повідомив, Грем зізнався, що без обміну територіями буде складно укласти угоду із РФ.
Тим часом європейські лідери очікують повторення лютневого сценарію у Білому домі між Трампом і Зеленським.
Останні новини
У ГУР України розкрили деталі нової модифікації "Герані-2" із ПЗРК і термобаричною боєголовкою
14:37Кремль встановив новий дедлайн для захоплення Донецької області – ЗСУ готові зруйнувати план Путіна
13:12Масові протести в Ірані: кількість жертв і в'язнів зростає, США готують заходи у відповідь – ЗМІ
11:55
У Покровську 155-а ОМБр підірвала окупантів разом із багатоповерхівкою – відео "епічного відходу"
Тамар пояснив, чому зволікає Захід, якщо їм відома правда про "джокера" Путіна, яким він загрожує