Заради зняття санкцій Сирія запропонувала США вигідну угоду та готова на поступки у питанні щодо Ізраїлю
Щоб зняти санкції з Сирії, у Дамаску готові запропонувати Трампу вигідну угоду.

Нова влада Сирії вирішила піти шляхом України, запропонувавши Вашингтону угоду щодо розроблення у країні природних ресурсів.
США ввели санкції проти Сирії ще за правління Башара Асада, повідомляє ресурс The Times.
Джерело пише, що у рамках турне країнами Близького Сходу президент США може зустрітися у Саудівській Аравії з тимчасовим главою Сирії Ахмедом аш-Шараою.
Журналісти також не відкидають, що Сирія може приєднатися і до Авраамських угод. Це коли низка арабських країн нормалізувала свої відносини з Ізраїлем, включаючи Судан, Марокко, ОАЕ та Бахрейн. Джерело також пише, що у Тегерані готові дати добро на присутність Ізраїлю у районі Голанських висот.
Тим часом напередодні у Києві президент України ратифікував угоду зі США щодо створення спільного Фонду.
Ще минулого тижня депутати ВРУ проголосували за угоду щодо рідкісноземельних ресурсів, а також створення інвестиційного фонду.
Глава Мінекономіки України Юлія Свириденко заявила, що сам Фонд розпочне свою діяльність упродовж тижня після ратифікації угоди.
Раніше Dialog.UA повідомляв, що на початку 2025 року влада Сирії ввела заборону на низку товарів з РФ.
Останні новини
СБУ запобігла спробі коригування атак РФ на важливі енергооб'єкти: агентка ФСБ затримана на гарячому
12:06У Києві затримали чоловіка, через якого вибухнула посилка на "Укрпошті": поліція розкрила деталі
11:01Костенко обурився питаннями про Покровськ і розставив усі крапки над "і": "І ГУР нам доповідало"
10:27"Є справи важливіші", – Financial Times розкриває справжні причини зриву зустрічі Трампа та Путіна
10:03РФ створила загрозу ядерній безпеці України: пошкоджено важливі підстанції – МАГАТЕ б'є на сполох
09:20Лідер КНР Сі планує зустрітися з главами трьох країн: експерти озвучили найважчу з них – Reuters
07:55Кремль поставить "під рушницю" всіх "білих хакерів" – непокірним загрожуватиме кримінальне покарання
07:42