"Пекін завжди просить громадян", – у КНР дали коментар щодо китайських військовополонених в Україні
У Китаї заявили, що нібито не відправляли своїх солдатів в Україну.
Вчора президент України опублікував кадри з першими солдатами Сі, які потрапили у полон до ЗСУ на Донбасі.
9 квітня офіційний представник МЗС КНР Лінь Цзянь заявив, що офіційно Пекін в Україну своїх солдатів не відправляв, повідомляє ресурс Newsweek.
Напередодні Київ офіційно підтвердив новину про те, що Китай допомагає РФ у війні проти України. Йдеться не лише про постачання до РФ товару подвійного призначення. Володимир Зеленський виклали кадри із допитом двох полонених китайських солдатів.
У МЗС КНР наголосили, що Пекін завжди просить своїх громадян триматися якнайдалі від зони бойових дій.
Пекін проти будь-якої війни та проти участі громадян країни у військових операціях будь-якої сторони.
Донедавна у Мережі виринали ролики з китайськими солдатами в Україні. Однак при цьому було важко сказати, яку функцію вони виконували в армії Путіна.
Військові експерти не виключали, що Пекін у такий спосіб намагається вивчити нові форми ведення війни.
Раніше Dialog.UA повідомляв, що у МЗС України вимагали від Пекіну дати офіційну відповідь на запитання, звідки на Донбасі взялися його солдати.
Останні новини
"Американці не Трамп! Я змусив би уряд..." – актора Кріса Нота вразила правда про війну в Україні
08:35Враховано всі реалії війни з РФ: аналітики з DeepState відвідали оборонну лінію на Дніпропетровщині
07:45Ефективна та недорога: компанія MBDA та французький автоконцерн готові презентувати нову ракету
07:09