Фіцо погрожує "ускладнити" роботу саміту ЄС, висунувши умови Брюсселю, – ЗМІ
Фіцо досі наполягає на тому, щоб Україна відновила транзит російського газу.
У четвер у Брюсселі відбудеться саміт ЄС, який прем'єр-міністр Словаччини обіцяє "ускладнити", якщо Київ не виконає вимог.
Роберт Фіцо хоче, щоб Брюссель натиснув на Київ щодо відновлення постачання природного газу із РФ, інформує ресурс Euractiv.
Поки що Фіцо не сказав, яким чином збирається "ускладнити" роботу саміту, але й при цьому попередив, що ситуація з ринком природного газу в ЄС є критичною.
Прем'єр-міністр Словаччини готовий до транзиту будь-якого газу, навіть азербайджанського. При цьому Фіцо знову звинуватив ЄС у тому, що Брюссель нічого не вимагає від Києва в обмін на допомогу.
Нещодавно Фіцо заявив, що Словаччина не допомагатиме Києву ні фінансово, ні військово. Братислава не перешкоджатиме робити це іншим європейським країнам.
Раніше Dialog.UA повідомляв, що Брюссель не може погодити документ про надання нової військової допомоги Україні.
Нагадаємо, що з 2023 року Київ не може отримати гроші з Британії від продажу футбольного клубу Абрамовича.
Останні новини
"Американці не Трамп! Я змусив би уряд..." – актора Кріса Нота вразила правда про війну в Україні
08:35Враховано всі реалії війни з РФ: аналітики з DeepState відвідали оборонну лінію на Дніпропетровщині
07:45Ефективна та недорога: компанія MBDA та французький автоконцерн готові презентувати нову ракету
07:09