Лондон запроваджує санкції проти Росії за застосування хімічної зброї в Україні: "Путіну ховатися нікуди"
За словами глави Міноборони Великобританії Джона Хілі, його країна бореться з керівництвом РФ, винним у хімічних атаках в Україні.
Королівство Великобританія заявило про запровадження економічних санкцій проти військ радіаційного, хімічного та біологічного захисту ЗС РФ і безпосередньо їхнього керівника Ігоря Кириллова, інформує прес-служба британського уряду.
Крім того, під обмежувальні заходи офіційного Лондона потрапили відразу дві лабораторії Міністерства оборони країни-окупанта Російської Федерації, при цьому формулювання від британців звучить таким чином: "За надання підтримки у розробленні та розгортанні цієї нелюдської хімічної зброї для використання на передовій в Україні".
Міністр оборони Великобританії Джон Хілі, коментуючи запровадження обмежувальних заходів проти Москви, наголосив, що Лондон не дозволить порушенням Конвенції про заборону хімічної зброї та правил міжнародного порядку залишитися безкарними.
"Великобританія боротиметься з винними у цих жахливих хімічних атаках. Наша підтримка України є залізною та триватиме, скільки потрібно", - заявив глава оборонного відомства Королівства.
Його підтримав і перший керівник МЗС Великої Британії Девід Леммі.
"Жорстока та нелюдська тактика Росії на полі бою в Україні є огидною, й ми застосуємо весь арсенал повноважень, які є у нашому розпорядженні, для боротьби зі злочинною діяльністю РФ.
Хочу особливо наголосити: Володимиру Путіну та тим, хто виконує його волю, більше нікуди сховатися. Ми продовжуватимемо використовувати економічні санкції для протидії спробам Росії сіяти страх, розкол і безладдя", - наголосив він.
До речі, відомо, що армія РФ постійно застосовує хімічну зброю в Україні проти бійців Сил оборони. Також відомо, що під час атак Росії, у тому числі й хімічних, страждає мирне українське населення.
Нагадаємо, у країни-окупанта у мінусі вже 30%: ЗМІ написали, що санкції вже почали "душити" Росію.
Як раніше повідомляв Dialog.UA, падіння ціни на нафту та зниження обсягу експорту різко знизили доходи Росії до восьмимісячного мінімуму.