У Німеччині кліматичні активісти, що приклеїлися, надовго паралізували роботу великого аеропорту – BILD
Вранці у середу 24 липня аеропорт Кельн / Бонн опинився в епіцентрі кліматичного протесту, коли група активістів заблокувала його роботу на п'ять годин.

У середу, 24 липня, зранку аеропорт Кельн / Бонн опинився в епіцентрі кліматичного протесту, коли група екоактивістів заблокувала його роботу на п'ять годин. Про це повідомляє BILD.
Стало відомо, що п'ятеро членів руху приклеїли себе до злітно-посадкових смуг, тим самим паралізувавши роботу аеропорту та заподіявши незручності для пасажирів. Адміністрації аеропорту довелося скасувати понад 100 рейсів, а літаки, які летіли до Франкфурта, були змушені відхилитися від маршруту.
Поліція повідомила, що екоактивістам пред'явлено звинувачення у порушенні закону про збори, небезпечне втручання у повітряний рух і незаконне проникнення на територію. Наразі співробітники поліції також встановлюють, яким чином протестувальникам вдалося проникнути на територію аеропорту, що охороняється.
Рух "Останнє покоління", який організував цю акцію, заявив, що захід є частиною загальної міжнародної кампанії, яка закликає до відмови від викопного палива до 2030 року. Протестувальники у Кельні використовували плакати з написами "Нафта вбиває". За словами представників групи, аналогічні протести плануються в аеропортах більш ніж десяти країн світу.



Крім Кельна, схожа акція вже відбулася в аеропорту Гельсінкі-Вантаа у Фінляндії, де дев'ять активістів заблокували доступ до контрольно-пропускних пунктів.
Ця акція підкреслює збільшувану напругу навколо кліматичних змін і активність екологічних рухів по всьому світу.
Нагадаємо, що у Британії вибухнув скандал після того, як екологічні активісти з руху Just Stop Oil здійснили акцію протесту у лондонському аеропорту Станстед.
Останні новини
Пропаганда не діє: частка росіян, які вважають війну проти України успішною, впала до мінімуму
20:52Опозиція в Польщі пообіцяла депортувати частину українських чоловіків — кого це може торкнутися
20:44"МоЛоЧКа" завдає удару по кишені Кремля: експорт зерна −37,6 %, масла — удвічі, вугілля — у кризі
18:58Яковина пояснив, чому в Росії "забули" про Крим і чи може це говорити про відмову від півострова
18:33