21 червня 2024, 11:55

Культова виконавиця Тейлор Свіфт стала жертвою протесту: її приватний літак зазнав нападу

У Британії вибухнув скандал після того, як екологічні активісти з руху Just Stop Oil здійснили акцію протесту у лондонському аеропорту Станстед.

Культова виконавиця Тейлор Свіфт стала жертвою протесту: її приватний літак зазнав нападу

У Британії вибухнув гучний скандал після того, як радикальні екологічні активісти з руху Just Stop Oil здійснили зухвалу акцію протесту у лондонському аеропорту Станстед. Хоча поліція поки що не розкриває деталей, цілком імовірно, що культова виконавиця Тейлор Свіфт стала жертвою бунту екологів.

Про це пише Sky News.

Дві радикальні екоактивістки проникли на територію аеропорту й облили кілька розкішних приватних літаків яскраво-помаранчевою фарбою за допомогою вогнегасників. Одним із постраждалих міг бути приватний борт всесвітньо відомої поп-зірки Тейлор Свіфт, який прибув у Станстед незадовго до інциденту.

Дві представниці Just Stop Oil 22 і 28 років були заарештовані за звинуваченням у злочинному завданні шкоди та втручанні у роботу критичної інфраструктури. Вони пояснили свої дії прагненням привернути увагу громадськості до проблеми зміни клімату та неконтрольованого видобутку викопного палива. Організація Just Stop Oil пригрозила продовжити подібні акції протесту в усьому світі доти, доки влада не дослухається до вимог про відмову від видобутку нафти, газу та вугілля до 2030 року.


Скандальний інцидент у Станстеді вже набув широкого резонансу. Багато хто засудив радикальні методи екоактивістів, які зазіхнули на приватну власність і порушили роботу аеропорту. Однак прихильники Just Stop Oil вважають, що сміливі акції - єдиний спосіб домогтися змін в умовах загрози кліматичної катастрофи.

Схоже, світ вступив у нову епоху запеклої боротьби за екологію, де зірки поп-культури вже не почуваються у безпеці.

Нагадаємо, на концерті Тейлор Свіфт в Единбурзі було зафіксовано коливання ґрунту в радіусі 6 кілометрів, спричинені танцями і тупанням фанатів.

Раніше повідомлялося, що вчені США розробили новий матеріал із використанням бактерій, здатних розкладати пластик. Це відкриття може радикально змінити підхід до утилізації відходів.

Автор: Светлана Романенко

Останні новини