24 червня 2024, 11:37

Ізраїль ударив по позиціях "Хезболли" у Лівані – ЗМІ Росії тут же кинулися на захист бойовиків угруповання

Єрусалим може згорнути інтенсивні бої у секторі Газата переключитися на протистояння з ліванськими терористами.

Ізраїль ударив по позиціях "Хезболли" у Лівані – ЗМІ Росії тут же кинулися на захист бойовиків угруповання

Армія оборони Ізраїлю завдала масованого удару по позиціях радикальних ісламістських бойовиків "Хезболли" у Лівані. При цьому російські ЗМІ з посиланням на SputnikArabic і ліванські ЗМІ написали про те, що Єрусалим начебто застосував фосфорні снаряди, хоча ця інформація поки що достовірно не підтверджена, передає Діалог.UA.

"Ізраїль завдає ударів фосфорними боєприпасами по об'єктах "Хезболли" на півдні Лівану... Люди тікають з Лівану в очікуванні серйозного загострення між Ізраїлем і "Хезболлою"", - пише прокремлівський медіаресурс "Царьград".

Варто зазначити, ліванські бойовики "Хезболла" є союзниками палестинських бойовиків ХАМАС, іранського режиму аятолл, сирійського диктатора Башара Асада, а також негласними союзниками країни-агресора Російської Федерації, тож не дивно, що російські ЗМІ наразі намагаються максимально виставити Ізраїль у невигідному світлі, а ліванських і палестинських бойовиків, навпаки, бодай частково "реабілітувати" в очах громадськості, а заразом і виправдатися, чому Москва з ними співпрацює.

Примітно, але Ізраїль уже попереджав ліванських бойовиків "Хезболли", що завдасть попереджувального удару, якщо ті не припинять провокацій на кордоні.

Напередодні видання Times of Israel опублікувало інтерв'ю прем'єр-міністра Біньяміна Нетаньяху, який заявив, що фаза інтенсивних боїв у секторі Газа проти палестинських терористів ХАМАС, можливо, буде згортатися, оскільки ЦАХАЛ готується протистояти ліванській "Хезболлі" на своєму північному кордоні.

"Це не означає, що бойові дії ось-ось закінчаться, але війна в її інтенсивній фазі проти ХАМАСу може завершитися у Рафасі", - підкреслив він.

Нетаньяху також повідомив, що після завершення напруженої фази у секторі Газа ізраїльське командування передислокує частину своїх сил саме на північний кордон для оборонних цілей на тлі загрози, яка виходить від бойовиків "Хезболли".

Прем'єр-міністр Ізраїлю висловив надію на дипломатичне розв'язання конфлікту, але заявив, що його країна готова і до військового варіанту.

"Ми можемо воювати на кількох фронтах, ми до цього готові", - зазначив він.

Нагадаємо, Ізраїль заявив про те, що йому вдалося ліквідувати половину сил ХАМАСу.

Як повідомлялося, Ізраїль нібито погодився на пропозицію США про згортання війни у секторі Газа, проте пізніше Біньямін Нетаньяху уточнив, що Ізраїль допускає припинення військових дій на 42 дні для повернення заручників, але не може повністю зупинити війну, поки не буде досягнуто всіх цілей.

Автор: Святослав Рыбальченко

Останні новини