14 червня 2024, 13:51

КНДР відправила РФ близько 5 млн артснарядів для війни проти України – Bloomberg

Під час свого візиту до Пхеньяну Путін розкручуватиме свого союзника Кім Чен Ина на ще більший обсяг снарядів.

КНДР відправила РФ близько 5 млн артснарядів для війни проти України – Bloomberg

Режим північнокорейського комуністичного диктатора Кім Чен Ина послав у Російську Федерацію контейнери, які, за попередніми даними, можуть містити близько п'яти мільйонів артилерійських снарядів, пишуть кореспонденти Bloomberg з посиланням на відповідну заяву міністра оборони Південної Кореї Шин Вон Сіка.

У Сеулі підкреслили, що нарахували близько 10 000 контейнерів, відправлених з КНДР на територію РФ. Останні, на думку глави південнокорейського оборонного відомства, можуть містити близько 5 млн артснарядів, аналогічних тим, які армія Путіна використовувала під час терористичних обстрілів України.

Представник Республіки Корея не лише надав важливу розвідувальну інформацію, а й прорахував подальші дії Москви та Пхеньяну. На його думку, Путін під час свого найближчого візиту до Пхеньяну проситиме у Кім Чен Ина ще більше боєприпасів.

"Путін шукатиме тіснішої співпраці у сфері безпеки з Північною Кореєю, особливо щодо військових поставок, таких як артснаряди, які необхідні для отримання шансу на перемогу", - наголосив Шин Вон Сік.

Міністр додав, що Пхеньян відправив досить велику кількість балістичних ракет для допомоги ЗС РФ у її вторгненні в Україну. Своєю чергою, Кремль послав у КНДР технологію для розгортання шпигунських супутників, а також звичайні озброєння.

Нагадаємо, КНДР продала країні-агресору Росії застарілі снаряди 1970-х років, які стріляють досить неточно.

Автор: Святослав Рыбальченко

Останні новини