14 червня 2024, 07:53

Байден заявив про ймовірність відправки військ США в Україну після укладення безпекової угоди з Києвом

Глава Білого дому Байден озвучив важливу заяву щодо можливості введення військ США на територію України після підписання безпекової угоди між Вашингтоном і Києвом.

Байден заявив про ймовірність відправки військ США в Україну після укладення безпекової угоди з Києвом

Під час спільної із Зеленським після підписання безпекової угоди пресконференції американський лідер запевнив, що цей підписаний документ надасть допомогу у зміцненні обороноздатності українських збройних сил, про що йдеться у матеріалі "Європейської правди".

Однак водночас про жодне відправлення військ США в Україну, як додав Байден, бути не може.

Байден запевнив, що головною метою цього документу є посилення надійної оборони та здатності стримування Україною у довгостроковій перспективі.

Дослівно із заяви, яку озвучив Байден: "Вашингтон, звісно, допоможе втілити ці обидві цілі, але, звісно, не через відправлення військ в Україну, а наданням озброєнь, боєприпасів, а також ширшим обміном розвідувальними даними. Також США допоможуть подальшим навчанням сміливих воїнів з України на території Америки та Європи, посилюючи тим самим сумісність наших військ. Крім того, ми будемо інвестувати в українську оборонну промисловість".

Крім того, участь американської сторони у договорі, за словами лідера Білого дому, також передбачає собою те, що Штати братимуть участь в економічному відновленні України, а також сприятимуть інтеграції України в євроатлантичну спільноту.

Автор: Андрей Корниенко

Останні новини