12 червня 2024, 07:59

"Ми у відповідь проявляємо таку саму жорсткість і точність?" – Кемерон звернувся до Заходу через Україну та РФ

Захід не має дозволити Путіну перемогти Україну, заявив Кемерон і виступив із конкретними пропозиціями для перемоги над РФ.

"Ми у відповідь проявляємо таку саму жорсткість і точність?" – Кемерон звернувся до Заходу через Україну та РФ

Напередодні саміту G7 глава МЗС Британії Кемерон знову порушив тему України, закликавши Захід працювати над будівництвом процвітаючої та стійкої країни.

Про це він повідомив на своїй сторінці у соцмережі, опублікувавши ролик свого виступу.

На вчорашній Конференції з відновлення України Кемерон закликав Захід замислитися над питанням: чи робимо ми все, чи все ж таки можемо більше.

Міністр закликає не тільки якнайшвидше розв'язати питання із замороженими російськими активами, а й повністю припинити постачання російського газу до країн ЄС.

Усім добре відомо, що Путін боїться санкцій проти нафти, газу та вуглеводню. Боїться він і того факту, що Захід передасть Києву заморожені активи РФ.

Глава МЗС Британії нагадав, що Кремль руйнує енергетичну інфраструктуру України, тому Захід і повинен поставити собі питання, а чи діє він так жорстко щодо самої РФ. Не всі країни ЄС відмовилися від російської нафти та газу, але час настав.

Найяскравішим прикладом того, як треба діяти проти РФ, показує Німеччина, вважає Кемерон. Путін прекрасно розуміє, що для нього буде поразкою бачити успішну, реформовану та фінансово стабільну Україну.

На сьогоднішній день гроші, витрачені на допомогу Україні, будуть ніщо у порівнянні з тією сумою, яку доведеться витрачати, якщо країна такою не буде.

Раніше ми повідомляли, що країни ЄС готові розглянути санкції проти "корабельного гіганта" РФ "Совкомфлота".

Нагадаємо, США готові ввести вторинні санкції проти іноземних банків, які зважаться працювати з російськими компаніями.

Автор: Дмитрий Мироненко

Останні новини