17 травня 2024, 16:45

Китайці виставили за двері Шойгу на переговорах Сі Цзіньпіна та Путіна

Члени російської делегації продовжують потрапляти у незручні ситуації під час візиту до Китаю.

Китайці виставили за двері Шойгу на переговорах Сі Цзіньпіна та Путіна

Візит російського диктатора Володимира Путіна та його делегації до КНР запам'ятався одразу кількома цікавими епізодами за участю російських делегатів, які раз по раз потрапляли у незручні ситуації, влаштовані для них організаторами зустрічі.

Не оминула така доля і секретаря Радбезу РФ Сергія Шойгу, якого сторона, що приймала, відмовилася пускати до Будинку народних зібрань на зустріч Путіна з китайським лідером Сі Цзіньпіном.

Як повідомляє "Коммерсант", організатори переговорів запідозрили щось недобре у перепустці Шойгу та з першого разу не дозволили йому увійти у будівлю китайського парламенту. У підсумку Шойгу довелося деякий час простояти біля вхідних дверей на вулиці, перш ніж питання з його перепусткою вирішилося. В інших членів делегації РФ при цьому проблем не виникло.

Примітно, що Шойгу відносно недавно відвідував Китай: він приїжджав до Піднебесної у жовтні минулого року як міністр оборони РФ, проте приймаюча сторона все одно його не впізнала або не захотіла це зробити.

Нагадаємо, напередодні повідомлялося, що міністру фінансів РФ Антону Силуанову не знайшлося місця серед ключових делегатів і його відправили в автобус до журналістів.

Раніше стало відомо, що служба протоколу китайської влади змусила повісити на Путіна та його делегацію спеціальні розпізнавальні значки, що визначають їхній статус.

Автор: Артем Малиновский

Останні новини