16 травня 2024, 13:43

Китай піддав Путіна і його делегацію принизливій процедурі у Пекіні: з'явилися фото

Служба протоколу влади КНР наказала повісити на Путіна та його делегацію спеціальні розпізнавальні значки, що визначають соціальний статус візитера.

Китай піддав Путіна і його делегацію принизливій процедурі у Пекіні: з'явилися фото

Влада Китаю піддала російську делегацію у Пекіні принизливій процедурі, позначивши статус гостей спеціальними значками. Як повідомляє кремлівське інформаційне агентство "ТАСС", членам делегації з РФ вручили золоті, срібні та блакитні значки.

Російський блогер і економічний аналітик Анатолій Несміян зазначає, що раніше схожій процедурі іноземців піддавали монголи у Золотій Орді, де вішали на них дерев'яні, мідні, срібні та золоті пайцзи. Володаря найвищої за рангом пайцзи обшукувати було не можна, оскільки він перебував під заступництвом самого монгольського хана.

Решта носіїв пайцз інших достоїнств були менш значущими, та патрулі могли з ними проводити різні дії: допитувати, обшукувати тощо.

"Цікаво, кому на шию повісили золоту підвіску цього разу?" - іронічно зазначає блогер, натякаючи на Путіна, який за два останні роки дедалі активніше перетворюється на васала Китаю.


Раніше США висловили свою офіційну позицію з приводу візиту російського президента-узурпатора Володимира Путіна до КНР.

Автор: Марк Ворошилов

Останні новини