18 квітня 2024, 08:09

"Час вчинити правильно", – спікер Джонсон висловився про пакет допомоги для України

Досить гратися у політику, час вчинити правильно, заявив Джонсон щодо допомоги Україні.

"Час вчинити правильно", – спікер Джонсон висловився про пакет допомоги для України

Лише вчора, 17 квітня, спікер Джонсон презентував усі чотири законопроєкти щодо допомоги союзникам США та держкордону. Україні, як і хотів Білий дім, планується виділити 61 млрд доларів і летальну зброю.

Під час брифінгу спікер заявив, що всі його дії є правильними. Зараз Україні необхідна допомога, і вона її отримає, інформує ресурс C-Span.

Джонсон також заявив, що настав час припинити грати у політику та необхідно вчинити правильно.

Новий пакет допомоги від Джонсона майже повністю ідентичний тому, який у лютому 2024 року ухвалив Сенат. Україні, як і хотів Білий дім, виділять 61 млрд доларів, але 10 млрд піде у вигляді кредиту (економічна допомога, яка дає змогу уряду України функціонувати).

При цьому експерти вже зараз говорять, що Вашингтон у майбутньому може без проблем анулювати цей самий кредит.

Джонсон ухвалив таке рішення на тлі гнівної реакції трампістів на його дії та кроки. Уже два республіканці хочуть забрати у нього крісло спікера.

Також спікер заявив, що на розгляд нових законопроєктів пішло так багато часу, тому що слід було утрясти всі деталі та дійти якогось консенсусу між політиками.

Джонсон заявив, що він у курсі, як ці пакети допомоги необхідні зараз Україні й Ізраїлю. Вашингтон не хоче залишити "свого друга" у біді, а також не дозволить Путіну "пройтися маршем" Європою.

Нагадаємо, голосування щодо законопроектів по Україні й Ізраїлю може вирішити долю спікера Джонсона.

Автор: Дмитрий Мироненко

Останні новини