16 квітня 2024, 09:16

Питання України як одне з головних: відомо, що планує обговорити Шольц і Сі, – Bloomberg

Шольц збирається обговорити з Сі питання правил торгівлі, війни в Україні та клімату.

Питання України як одне з головних: відомо, що планує обговорити Шольц і Сі, – Bloomberg

Перед початком зустрічі з главою КНР канцлер Німеччини заявив, що правила глобальної торгівлі необхідно й надалі розвивати разом із СОТ. Ба більше, Шольц хоче допомоги від Сі щодо питання навколо "справедливого миру" для України, інформує агентство Bloomberg.

Буде порушено питання і клімату, оскільки майбутнє за зеленою енергетикою.

Напередодні зустрічі з Шольцем глава КНР також дав зрозуміти, що Пекін зацікавлений у зміцненні двосторонніх відносин із Берліном.

Шольц вирішив відвідати Пекін на тлі погіршення відносин між Заходом і Китаєм, а також війни в Україні та санкцій проти РФ. Захід почав своє розслідування щодо китайських електромобілів, а також медичного обладнання.

Варто нагадати, візит канцлера Німеччини відбудеться після того, як 14 квітня Іран обстріляв Ізраїль, а Єрусалим готується дати "гідну відповідь".

Під час візиту до Шанхая та зустрічі зі студентами Шольц заявив, що поважає авторські права, чесну конкуренцію у виробництві та відсутність демпінгу.

Китай критикують, оскільки він випускає дуже багато різного товару, щоб підняти своє економічне зростання, однак при цьому Пекін закриває очі на надлишок їхнього товару на світовому ринку.

Також Шольц проти того, щоб Пекін і далі надавав військову допомогу РФ.

Китай став нібито нейтральною стороною у війні в Україні, але й при цьому продовжує надавати РФ економічну та дипломатичну підтримку.

Раніше ми повідомляли, що Шольц виступає проти "мирного плану" Кремля.

Автор: Дмитрий Мироненко

Останні новини