16 квітня 2024, 08:18

Депутати з Чехії закликали захищати Україну так само, як це зробили союзники Ізраїлю під час атаки Ірану

Ситуація, що склалася на території української держави зараз, вимагає негайної скоординованої реакції з боку вільної світової спільноти.

Депутати з Чехії закликали захищати Україну так само, як це зробили союзники Ізраїлю під час атаки Ірану

Ситуація, що склалася в Україні, вимагає скоординованої реакції з боку вільного світу. Це має бути подібно до того, заявили чеські політики, як це відбувалося під час відбиття масованої комбінованої атаки на Ізраїль.

Так, очільник Міністерства європейських справ Чехії Мартін Двораж заявив, що нічна атака Ірану на Ізраїль була успішно відбита завдяки міжнародній реакції та готовності захищати небо.

Дуже шкода, що ми так не захищаємо небо, повітряний простір над Україною, додав високопоставлений чиновник.

Про підтримку таких настроїв також заявила і провідна кандидатка від STAN на європейських виборах Дануше Нерудова, зокрема, вона зазначила, що українці повинні мати аналогічну рішучу допомогу від передових світових держав, яку минулої ночі Ізраїлю забезпечили союзники.

Також Україну підтримала і євродепутатка від Чехії Маркета Грегорова, зокрема, вона виступає за посилення захисту нашої країни.

У своїй заяві вона зазначила, що засуджує напад Ірану на Ізраїль. А у світлі обіцянки Шольца поставити Україні більше систем Patriot вона висловила впевненість у тому, що нарешті Захід допоможе створити такого роду систему протиповітряної оборони, яка б змогла вберегти українських громадян від атак РФ.

Тим часом Ізраїль пригрозив Ірану ударом у відповідь.

Автор: Андрей Корниенко

Останні новини