27 березня 2024, 10:14

Байден озвучив ще один спосіб, як захистити Україну від "м'ясника Путіна"

Під час зустрічі з виборцями у Північній Кароліні Байден обізвав Путіна "м'ясником".

Байден озвучив ще один спосіб, як захистити Україну від "м'ясника Путіна"

Під час зустрічі з виборцями у Північній Кароліні Байден обізвав Путіна "м'ясником". При цьому очільник Білого дому також розповів, як можна назбирати 400 млрд доларів лише за 10 років. Для цього достатньо збільшити податки для мільярдерів.

Учора, 26 березня, президент США провів зустріч із виборцями у Північній Кароліні, інформує прес-служба Білого дому.

Якщо вже сьогодні підняти податки для мільярдерів з 8,2 до 25%, то протягом наступних 10 років можна поповнити скарбницю від 40 до 400 млрд доларів. Ці фінанси можна було б без проблем витратити на протидію агресії з боку РФ.

"Уявіть, що ми могли б зробити з цими грошима. Ми могли б істотно скоротити дефіцит федерального бюджету. Ми могли б забезпечити догляд на дому. Ми могли б зробити дуже багато важливих речей, включно нарешті з забезпеченням того, щоб ми подбали про Україну, захистивши її від цього м'ясника Путіна", - заявив Байден.

Президент США також нагадав усім присутнім, що їхня країна є єдиною у світі, яка з кожної "колотнечі" виходить тільки сильнішою, однак для цього необхідно діяти спільно.

Ще минулого тижня Конгрес США виділив Україні 300 млн доларів на озброєння, однак на ділі виявилося, що їх уже було виплачено з фонду USAI у листопаді 2023 року.

Франція закликала країни ЄС збільшити та розширити потужності з виробництва боєприпасів. А у Чехії заявили про готовність поставити Україні не 800 тисяч, а вже 1,5 млн артилерійських снарядів.

Автор: Дмитрий Мироненко

Останні новини