24 лютого 2024, 15:49

Чехія пишається, що була однією з перших, хто простягнув Україні руку допомоги, – Павел до 2-ї річниці війни

Чехія вкотре демонструє свою безмежну підтримку Україні. Президент Чехії візьме участь у події, присвяченій другій річниці повномасштабного вторгнення РФ в Україну.

Чехія пишається, що була однією з перших, хто простягнув Україні руку допомоги, – Павел до 2-ї річниці війни

Одним із найнадійніших союзників України, який усіма силами намагається нам допомогти, є Чехія і особисто президент країни Петро Павел. Саме глава Чеської Республіки знайшов для України джерело снарядів різних калібрів, і тепер залишається тільки знайти гроші для того, щоб їх купити і доставити в нашу країну. Щоб ще раз підкреслити свою підтримку Україні, Чехія вирішила організувати масштабні заходи на честь другої річниці віроломного і повномасштабного вторгнення РФ у нашу країну.

Про це повідомляє Діалог.UA.

24 лютого 2024 року в Празі відбудеться "День за Україну", який включатиме в себе багато різних заходів. Анонсовано марш на підтримку України, масовий мітинг "Разом за Україну" на Староміській площі".

О 16:00 перед присутніми виступатиме президент Чехії Петр Павел та його український колега Володимир Зеленський, який не буде присутнім особисто, але долучиться по відеозв'язку. Окрім офіційної частини, будуть безплатні концерти для дорослих і дітей, один із яких названо доволі провокативно "Концерт для всіх порядних людей". Такі масштабні заходи на підтримку України 24 лютого організовані тільки в Чехії.

23 лютого у Празькому Граді Петро Павел зустрівся з українськими біженцями, які були змушені покинути Україну через війну і тепер проживають у Чехії. Під час зустрічі, виступаючи перед публікою, Петр Павел у своїй промові наголосив на тому, що Чеська Республіка одна з перших радо відчинила свої двері для українських біженців.

Також Петр Павел зазначив, що багато українців у Чехії зуміли почати свій бізнес, закінчити навчання, а тепер діляться досвідом і надають допомогу іншим.

Раніше Світан прокоментував ситуацію зі снарядами в українській армії, згадавши президента Чехії, який зумів знайти їх для України.

Тим часом українські біженці почали приносити Чехії економічну вигоду.

Нагадаємо, мільярдер із Чехії задонатить 2 млн доларів на FPV для України.

Автор: Алина Романенко

Останні новини