20 лютого 2024, 09:25

Зброя дальнього радіуса дії: політики Німеччини звернулися з резолюцією до уряду – ЗМІ

Правлячі партії Німеччини готують нову пропозицію щодо надання Україні "зброї дальньої дії".

Зброя дальнього радіуса дії: політики Німеччини звернулися з резолюцією до уряду – ЗМІ

Учора, 19 лютого, у німецьких ЗМІ з'явилася новина про те, що фракції СДПН, Зелених і Вільних демократів готують для уряду нову резолюцію щодо військової допомоги Україні.

Між іншим було сказано, що Києву необхідно передати зброю дальнього радіусу дії, інформує ресурс Tagesschau.

Саме слово Taurus у резолюції не згадується, однак не виключено, що політики його приховали під словами "дальнього радіусу дії".

Джерело також пише, що заявку уряд має розглянути вже цього тижня.

Київ майже рік просить у Берліну добро на постачання ракет Taurus, які здатні дістати ворога на відстані до 500 км. У Німеччині поки що кажуть "ні" через острах, що ЗСУ будуть ними бити по території Росії.

Під час Мюнхенської конференції канцлер Німеччини так і не дав чіткої відповіді на запитання, чому Берлін досі не постачає Україні ракети Taurus. Усе, що відповів Шольц, так це з розряду, нібито Берлін і так витрачає на допомогу Україні більше за всіх у Європі.

Раніше ми повідомляли, що до весни 2024 року Канада зобов'язується поставити Україні 800 найкращих безпілотників, які можна використовувати і на полі бою.

Тим часом Джонсона оточили з усіх боків, вимагаючи якнайшвидше виставити на голосування пакет військової допомоги Україні.

Автор: Дмитрий Мироненко

Останні новини