6 січня 2024, 16:44

Міністр оборони Британії: світ змусив Путіна піти на приниження

Росія пішла з простягнутою рукою до КНДР, щоб мати можливість продовжити незаконне вторгнення в Україну, заявив Шаппс.

Міністр оборони Британії: світ змусив Путіна піти на приниження

Міжнародна спільнота змусила Путіна піти на приниження: попросити допомоги у Північної Кореї, щоб продовжити незаконну війну проти України.

Відповідну заяву зробив глава оборонного відомства Сполученого Королівства Грант Шаппс на своїй сторінці у соцмережі X.

Міністр акцентував увагу на тому, що зверненням по допомогу до Пхеньяну Кремль порушив численні резолюції Радбезу ООН, унаслідок чого ще в одному регіоні під загрозою опинилася безпека.

Лондон разом зі своїми союзниками зробить усе, щоб північнокорейський режим заплатив високу ціну за надану підтримку Росії, підкреслив керівник оборонного відомства.

Нагадаємо, у Білому домі підтвердили, що РФ почала обстрілювати Україну балістичними ракетами, отриманими від Північної Кореї. Раніше про це написала американська газета The Washington Post. Зокрема, уламки північнокорейських ракет було виявлено у Харкові. Крім цього, американська розвідка дізналася про переговори Кремля з Іраном щодо поставок балістичних ракет.

Зі свого боку, посол США Бріджит Брінк, коментуючи обстріл України північнокорейськими ракетами, закликала терміново надати Києву додаткову допомогу.

Автор: Артем Малиновский

Останні новини