Польські фермери заблокували рух через пункт пропуску на кордоні з Україною
Протестувальники-аграрії вимагають від уряду письмових підтверджень обіцянок про пільги, що дав міністр сільського господарства Чеслав Секерський.

Уранці 4 січня фермери, які входять до організації "Ошукане село", заблокували рух вантажівок у пункті пропуску "Медика - Шегині" на кордоні з Україною.
Як передає "Суспільне", лідер протестувальників Роман Кондрува заявив, що вони мають намір пропускати не більше ніж три фури на годину, а сама акція триватиме до 3 лютого. Також через цей КПП можна проїхати на пасажирському транспорті та легкових автомобіля. Страйкарі обіцяють пропускати й гуманітарні вантажі.
Фермери-страйкарі вимагають від уряду субсидій на вирощування кукурудзи, кредитів із низькими відсотками, а також не підвищувати податки для сільгосппідприємств.
Польські фермери почали акцію протесту у КПП "Медика - Шегині" 23 листопада. Потім після переговорів із міністром сільського господарства Чеславом Секерським, який пообіцяв виконати вимоги страйкарів, 24 грудня блокаду було знято. Оскільки вони не отримали від уряду жодних письмових підтверджень обіцянок міністра, фермери вирішили перекрити рух знову.
Як повідомили у Держприкордонслужбі України, зараз у пункті пропуску "Медика - Шегині" на в'їзд в Україну очікують близько 800 фур. Також може бути ускладнений і в'їзд до Польщі вантажівок через цей КПП.
Раніше ми повідомляли, що польські перевізники почали блокаду кордону з Україною, перекривши одразу 3 пункти пропуску для руху вантажівок, пізніше до них долучилися і фермери.
Також ми писали, кому саме вигідний розгін меседжів про те, що Польща "налякана" конкуренцією з Україною та можливим вступом її до ЄС.
Останні новини
Накі анонсував "феєричні події", пов'язані з Керченським мостом, закликавши росіян тікати з Криму
23:21Фейкове відео з МАЗом та російськими прапорами: як РФ намагається стравити українців та поляків
22:05Жданов навів докази на користь того, що в Росії все набагато гірше, ніж здається на перший погляд
20:20"Армія зробила, що могла", - Z-блогер Норін заявив, що РФ не переможе і потрібно укладати мир
18:33Прорив із Францією: Україна отримала ліцензії на виробництво ракет SCALP, Aster 30 та бомб AASM
17:45Міністр оборони РФ Білоусов відправив до Донецька "секретний вантаж": ЗСУ дронами підірвали машину
17:43