5 грудня 2023, 12:29

Непал надіслав Росії протест щодо вербування своїх громадян до армії та висунув вимоги

Офіційний Катманду вимагає від Москви повернути на Батьківщину всіх непальських громадян, завербованих у ЗС РФ.

Непал надіслав Росії протест щодо вербування своїх громадян до армії та висунув вимоги

Уряд Непалу зажадав від військового та політичного керівництва країни-агресора Російської Федерації припинити вербування громадян цієї азіатської країни до складу ЗС РФ, передає Reuters.

Стало відомо, що Росія вербує непальців на війну проти України. За словами посла Непалу у Москві Мілана Раджа Туладхара, вже близько 200 громадян цієї країни були найманцями в армії РФ.

Також Непал висунув Москві вимоги про негайне повернення всіх непальських громадян, які служать у російській армії, на Батьківщину.

У заяві уряду Непалу наголошується, що шістьох громадян, які служили в російській армії, було вбито, водночас у документах не було вказано жодних подробиць обставин їхньої загибелі. Катманду вимагає повернути їхні тіла та виплатити компенсації сім'ям.

Крім того, зараз тривають переговори про звільнення одного громадянина Непалу, який служив у ЗС РФ і потрапив у полон в Україні.

Офіційний Катманду закликає своїх громадян відмовитися від вступу до армії будь-якої іноземної держави, що веде бойові дії.

Нагадаємо, режим російського диктатора Путіна надіслав в Україну будувати "русский мир" непальця, який не вміє говорити російською.

Також ми писали, як найманці з Непалу "кидають" російське Міноборони.

Автор: Святослав Рыбальченко

Останні новини