1 грудня 2023, 07:59

У США озвучили три пункти допомоги для України у зимовий період, зупинившись на пріоритетах

США у зимовий період планують посилити систему ППО й енергетичний сектор в Україні, заявив Кірбі.

У США озвучили три пункти допомоги для України у зимовий період, зупинившись на пріоритетах

Учора, 30 листопада, координатор Ради нацбезпеки США Джон Кірбі озвучив три пріоритетні напрямки, на які Вашингтон спиратиметься у зимовий період, формуючи чергову підтримку Україні.

У пріоритеті будуть системи ППО. При цьому у Білому домі заявили, що Захід уже надав Києву системи Patriot, Hawk, Avenger тощо, інформує канал "Україна 365".

Цієї зими Україна буде знову вести бій з російськими ракетами та дронами-камікадзе, саме тому у пріоритеті системи ППО.

На другому місці поставлена мета зміцнити енергетичну інфраструктуру України. Для захисту всіх важливих об'єктів США виділили Україні бар'єри HESCO, арматуру та спеціальні сітки.

Щоб не допустити втрату тепла й електрики, Білий дім ще виділяє генератори, трансформатори та мобільне автономне обладнання.

На початку поточного тижня спікер ЗС ЗСУ Ігнат анонсував додаткові системи IRIS-Т, Patriot і Hawk, які Захід передасть Україні.

Уже 2024 року Франція зобов'язується надати Києву ще більше артилерійських снарядів.

Раніше ми повідомляли, що Захід має надати Україні якомога більше систем ППО та далекобійних снарядів, щоб не дати Путіну відсвяткувати перемогу.

Нагадаємо, незважаючи на велику кількість дронів, що випускаються у РФ, МО РФ не поспішає їх видавати своїм солдатам на передовій в Україні.

Автор: Дмитрий Мироненко

Останні новини