29 листопада 2023, 12:49

Генсек НАТО Столтенберг сказав, якою має бути підтримка України: "Не тільки на словах"

Керівник Альянсу Столтенберг вважає, що потрібно прийняти Україну до Блоку та готуватися до нових нападів Росії.

Генсек НАТО Столтенберг сказав, якою має бути підтримка України: "Не тільки на словах"

Генеральний секретар НАТО Єнс Столтенберг, виступаючи на спільній пресконференції з главою МЗС України Дмитром Кулебою перед Радою Україна - НАТО, сказав, якою саме має бути справжня підтримка нашої країни на тлі небезпеки, яка виходить від Російської Федерації.

За словами політика, держави-учасниці Альянсу мають бути готові до нових можливих нападів Росії та на них теж. З цієї причини необхідно зараз підтримувати Україну не тільки на словах, а й реальними справами.

Столтенберг підкреслив, усі союзники згодні з тим, що Україна має бути членом НАТО, та зараз потрібно обговорити шлях до цього, необхідні реформи та те, як допомогти Києву їх провести.

Він додав, що це перша зустріч Ради Україна - НАТО на рівні глав міністерств закордонних справ.

"Наша зустріч демонструє те, що Україна рухається все ближче до НАТО, ми обговорюємо, як можна підтримати ваш шлях до членства", - зазначив Столтенберг.

Також він акцентував увагу на тому, що не можна недооцінювати Росію, навпаки, потрібно бути готовим до нових нападів.

"Тому важливо, щоб наша солідарність з Україною була продемонстрована не тільки на словах, а й на ділах", - сказав глава НАТО.

Нагадаємо, Курт Волкер назвав спосіб швидко закінчити війну в Україні. На його думку, нашу країну необхідно прийняти у НАТО якомога швидше.

До речі, аналітики дійшли висновку, що якщо Захід допустить заморожування війни в Україні, то вже за кілька років країна-агресор Росія зможе відновити свій військовий потенціал і напасти на одну з країн НАТО.

Автор: Святослав Рыбальченко

Останні новини