29 листопада 2023, 09:41

Бойовики ХАМАС запросили Маска відвідати Газу слідом за Ізраїлем – той дав дивну відповідь

Ілон Маск відмовився від запрошення ХАМАС відвідати сектор Газа, пояснивши це "небезпекою".

Бойовики ХАМАС запросили Маска відвідати Газу слідом за Ізраїлем – той дав дивну відповідь

Мільярдер зі США Ілон Маск, відомий своїми технологічними розробками, а також необдуманими політичними висловлюваннями, відповів бойовикам ХАМАС на пропозицію відвідати Газу. У своєму "хвиттері" (соцмережа Twitter, куплена Маском і перейменована на X) він написав, що поїздка у цей сектор "трохи небезпечна", передає Діалог.UA.

Запрошення для Маска відвідати Газу висловив під час прес-конференції у Бейруті член керівництва ХАМАС Усама Хамдан.

Палестинські бойовики, які напали на Ізраїль і отримали відповідь, хочуть тепер привернути Маска на свій бік, щоб той побачив результати "ударів ЦАХАЛ" по Газі, хоча відомо, що частину ударів по своїй же території наносили також самі ХАМАСівці, крім того, вони спеціально ховалися у житлових кварталах і відпрацьовували звідти по території Ізраїлю, щоб викликати у відповідь вогонь і звинуватити в усьому євреїв.

"Зараз це здається трохи небезпечним, але я вірю, що у довгостроковому плані процвітання Гази піде на користь усім сторонам", - ось таку дивну відповідь написав Маск.

Нагадаємо, Ілон Маск приїхав до Ізраїлю після звинувачень в антисемітизмі на його адресу та змінив своє ставлення до тероризму.

Раніше повідомлялося, що після скандалу з постом про євреїв від Маска відвернулася компанія Apple.

Додамо, у Білому домі прокоментували скандальний пост Маска про "євреїв і білих людей".

Автор: Святослав Рыбальченко

Останні новини