29 листопада 2023, 07:43

"Для боротьби з вторгненням Путіна", – сенатор Келлі показав F-16, на яких тренуються українці

Сенатор Аризони Марк Келлі вирішив показати літаки, на яких проходять курс навчання українські пілоти.

"Для боротьби з вторгненням Путіна", – сенатор Келлі показав F-16, на яких тренуються українці

На своїй сторінці у соцмережі сенатор Аризони Марк Келлі виклав кілька кадрів з авіабази Національної гвардії Морріс. Також він опублікував пост, заявивши, що на цих винищувачах українці вчаться використовувати авіацію у боротьбі з незаконним вторгненням Путіна до їхньої країни.

Марк Келлі не тільки є сенатором від Арізони, а й колишнім астронавтом, а також великим другом України, інформує канал "Україна 365".

Після вторгнення армії Путіна в Україну він не раз відвідував Київ. Останній його візит відбувся у вересні 2023 року. Він хотів особисто переконатися, що американська військова допомога допомагає ЗСУ вибивати зі своєї землі ворожу армію. До цього Келлі був у Києві у квітні 2023 року.

Демократ був обраний до Сенату у листопаді 2020 року, коли на 1,2 % випередив республіканку Марту Максаллі.

Ще у березні 2023 року Келлі був одним із тих сенаторів, які скерували до Пентагону запит про надання Києву винищувачів F-16. На його думку, такі літаки можуть змінити ситуацію на полі бою.

Раніше військовий експерт Джоші заявив, що українці надають занадто великого значення літакам F-16.

Нагадаємо, із середини листопада українські пілоти почали вчитися літати на реальних F-16 після навчального курсу на тренажерах.

Автор: Дмитрий Мироненко

Останні новини