У Карабасі на сховищі палива прогримів вибух – десятки загиблих і сотні поранених
На складі отримували паливо жителі Карабаху, які виїжджали до Вірменії після переходу регіону під контроль Баку.

Унаслідок вибуху, який стався ввечері 25 вересня на паливному сховищі у Нагірному Карабасі, загинули щонайменше 20 осіб, приблизно 300 постраждали, є зниклі безвісти.
Про це повідомляє Armenia Today.

Вибух прогримів на складі поблизу траси Степанакерт (азербайджанська назва - Ханкенді) - Аскеран. Як повідомляє влада невизнаної республіки, яка нещодавно перейшла під контроль Азербайджану, у сховищі видавали бензин людям, які виїжджали з регіону до Вірменії.
Поранених доправили у місцеві лікарні, але у Карабасі заявили, що місць не вистачає. Вирішується питання про їхнє транспортування до Вірменії. У Баку, зі свого боку, повідомили, що направили до Ханкенді допомогу.
Також про готовність надати допомогу постраждалим від вибуху заявила глава МЗС Франції Катрін Колонна. Вона закликала Азербайджан забезпечити негайний доступ для гуманітарних вантажів.
Багато етнічних вірмен почали залишати Нагірний Карабах після його переходу під контроль Баку. Як повідомили в Єревані, з регіону вже виїхало приблизно шість тисяч осіб.
Раніше з'явилися відеосюжети, як нелегітимні збройні формування так званої "Нагірно-Карабаської Республіки" здають своє озброєння, а також військову техніку.
20 вересня президент Азербайджану Ільхам Алієв оголосив про завершення одноденної військової операції у Карабасі та відновлення суверенітету держави.
Останні новини
Кремль перейшов у наступ: інформаційна агресія проти Балтії вийшла на новий небезпечний рівень
20:48Українські дрони паралізували Балтику: російські нафтовики готуються оголосити форс-мажор - Reuters
17:46