21 вересня 2023, 12:12

Сепаратисти Карабаху прибули до Азербайджану на зустріч, їх охороняють російські "миротворці"

Представники вірмен із ліквідованої "НКР" прибули в азербайджанське місто Євлах, де проведуть зустріч із представниками Баку.

Сепаратисти Карабаху прибули до Азербайджану на зустріч, їх охороняють російські "миротворці"

Сьогодні, 21 вересня, у місті Євлах на запрошення адміністрації президента Азербайджану проходить зустріч із представниками вірмен Нагірного Карабаху, які раніше вважали себе "громадянами НКР". Судячи з усього, тепер останнім доведеться або інтегруватися в Азербайджан, або покинути деокуповану територію, інформує report.az.

Повідомляють, що на цій зустрічі офіційний Баку представляють Рамін Мамедов, призначений відповідальним за контакти з вірменськими жителями Карабаського регіону, а також Башир Гаджієв та Ількін Султанов.

Зі свого боку, карабаських вірмен на зустрічі представляють Сергій Мартиросян і Давид Мелкумян, вони прибули у Євлах під охороною так званих російських "миротворців".

Прикметно, але представник російського "миротворчого" контингенту також бере участь у цій зустрічі, що не дивно: Москва у карабаських війнах завжди намагалася обстоювати насамперед свої інтереси, не звертаючи уваги ані на азербайджанців, ані на вірмен, які страждали під час бойових дій.

Сподіваємося, що представники кавказьких народів нарешті зрозуміють, хто головний винуватець зіткнень між ними, та тепер довірятимуть росіянам менше, ніж раніше.

Щодо російських "миротворців", то їм краще якнайшвидше забратися з Вірменії та Азербайджану, поки ще є така можливість.

Нагадаємо, 20 вересня президент Азербайджану Ільхам Алієв оголосив про завершення одноденної військової операції у Карабасі та повне відновлення суверенітету Азербайджанської держави. Згідно з досягнутими домовленостями, починається процес роззброєння так званої "карабаської армії".

Як раніше повідомлялося, військові Азербайджану відкрили вогонь по базі російських миротворців у Карабасі.

Автор: Святослав Рыбальченко

Останні новини