20 вересня 2023, 07:35

Російське посольство у Вірменії звернулося до влади країни не тлі мітингів у Єревані

У МЗС РФ вимагають від Єревана вжити всіх заходів, щоб розблокувати будівлю свого посольства у Вірменії.

Російське посольство у Вірменії звернулося до влади країни не тлі мітингів у Єревані

Учора, 19 вересня, у столиці Вірменії знову було неспокійно. На тлі відновлення конфлікту у Карабасі група протестувальників прибула до будівлі Посольства РФ у Вірменії.

Багато вірмен уже не вірять Путіну та самій РФ. Вони вимагають від Пашиняна розірвати всі відносини з Кремлем, який навряд чи допомагатиме Єревану у війні проти Азербайджану, інформує канал "Україна 365".

Протестувальники скандували: "Нравится, не нравится - терпи моя красавица" та "Путін ху@ло".

У МЗС РФ зажадали від Єревана вжити всіх можливих заходів, щоб будівлю посольства було розблоковано. Влада Вірменії стягнула до будівлі силовиків.

Тим часом секретар РНБО України Олексій Данілов не вірить, що РФ зможе реально допомогти Єревану у війні проти Азербайджану у Карабасі.

З його слів, усі ті зобов'язання, які колись Путін давав Вірменії, вже зараз можна множити на нуль. Москва занадто слабка, щоб вплутуватися у конфлікт у Карабасі.

Найцікавіше, що це прекрасно розуміють і у Баку. В Азербайджані знають, що через війну в Україні Кремль не буде перекидати якісь додаткові війська до Карабаху.

Напередодні у Баку заявили про "антитерористичні заходи" у Карабасі. Пашинян скликав Радбез, а дії Азербайджану озвучив як "політику етнічних чисток".

А вже пізно ввечері до будівлі російського посольства прийшла група протестувальників.

Раніше український журналіст Казанський прокоментував дії російських миротворців на тлі нового конфлікту у Карабасі.

Нагадаємо, вірмени закликали свій уряд "вигнати з країни" російських миротворців.

Автор: Дмитрий Мироненко

Останні новини