19 вересня 2023, 15:27

Після атак Азербайджану у Вірменії закликали до виведення російських "миротворців" із країни

Вірменська громадськість закликає свою владу ініціювати питання про вихід країни з ОДКБ і до виведення російських "миротворців".

Після атак Азербайджану у Вірменії закликали до виведення російських "миротворців" із країни

У Вірменії закликають до виведення російських військ і так званих "миротворців" ЗС РФ з країни. Крім того, у вірменському сегменті соціальних мереж лунають заклики про вихід з ОДКБ, ключову роль у якій, як відомо, відіграє Російська Федерація, передає ТГ-канал "Україна 365".

Після того як азербайджанські військові оголосили "антитерористичні заходи", у Вірменії хочуть розірвати військове співробітництво з Росією, оскільки остання практично нічого не робить для того, щоб Єреван зберіг контроль хоча б над частиною Нагірного Карабаху (вірмени називають цю територію Арцахом).

"102-га база (російська військова база - ред.) з території Вірменії має піти на х*й... Ми закликаємо народ Вірменії встати та вимагати її виведення: це ворожий союзник для Вірменії", - пишуть вони.

Що стосується ОДКБ, то вірмени називають зараз цю організацію "клоунською".

Нагадаємо, сьогодні військові Азербайджану атакували вірменські позиції у Карабасі, оголосивши "антитерористичні заходи".

Пізніше Азербайджанські ЗМІ розмістили фото та відео знищення зенітно-ракетного комплексу ЗС Вірменії у Карабасі.

Автор: Святослав Рыбальченко

Останні новини