19 вересня 2023, 13:20

Війна у Карабасі: Азербайджан атакував вірменські позиції, оголосивши "антитерористичні заходи"

ЗМІ пишуть, що приводом для відновлення бойових дій у Карабасі був підрив вантажівки, у якому звинуватили вірменських військових

Війна у Карабасі: Азербайджан атакував вірменські позиції, оголосивши "антитерористичні заходи"

Офіційний Баку знову почав бойові дії проти Вірменії, водночас Міноборони Азербайджану заявило про старт "антитерористичних заходів" у Карабасі для відновлення конституційного ладу, передає ТГ-канал "Україна 365".

"З використанням високоточної зброї знищують прифронтові та глибинні позиції та довготривалі вогневі точки, а також бойові машинита військові об'єкти ЗС Вірменії", - ідеться у заяві азербайджанського оборонного відомства.

Приводом до початку нових бойових зіткнень був підрив вантажівки, у якому азербайджанська сторона звинуватила вірменських військових. З'явилося відео зі Степанакерта, там чітко чути сигнал повітряної тривоги.

Офіційний Баку заявляє, що антитерористичні заходи почалися "з метою забезпечення положень Тристоронньої заяви, припинення широкомасштабних провокацій у Карабаському економічному районі, роззброєння та виведення формувань Збройних сил Вірменії з наших територій...".

Варто зазначити, що вірменські військові досі контролюють частину суверенної території Азербайджану, захоплення якої відбулося під час Першої Карабаської війни. Також відомо, що Нагірний Карабах, який вірменська сторона називає Арцахом, був частково деокупований азербайджанцями під час Другої Карабаської війни. Зараз же, судячи з усього, Баку хоче повністю повернути його під свій контроль.

Нагадаємо, Азербайджан стягує війська до кордону з Вірменією і посилив активність на своїх військових базах.

Автор: Святослав Рыбальченко

Останні новини