19 вересня 2023, 11:16

Спецслужби Грузії звинуватили Україну у підготовці масових заворушень і поваленні влади

Грузинські силові органи, підконтрольні Москві, збираються повалити свого президента, але "переводять стріли" на Україну.

Спецслужби Грузії звинуватили Україну у підготовці масових заворушень і поваленні влади

У Грузії прокремлівське лобі у парламенті та силових структурах продовжує повзуче захоплення влади та підігрування країні-агресору Російської Федерації. Так, Служба державної безпеки Грузії звинуватила ГУР МО України у "підготовці масових заворушень і насильницької зміни влади", передає Діалог.UA.

Примітно, що офіційний Тбілісі, точніше проросійське лобі у владі Грузії, не надав абсолютно ніяких доказів своєї заяви. Україна, зі свого боку, спростувала ці дивні звинувачення на адресу ГУР, наголосивши, що не втручалася й у внутрішні справи Грузії та не збирається цього робити у майбутньому.

Користувачі Мережі, коментуючи цей "наїзд" силовиків Тбілісі на українську розвідку, зазначають, що уряд Грузії, лояльний до Москви, провалив свою роботу з отримання країною статусу кандидата у члени ЄС, отримавши величезну порцію невдоволення від виборців. І тепер, щоб якось відволікти увагу грузинської громадськості від власного провалу на зовнішньополітичній арені, шукають "винних" десь в Україні чи взагалі на Заході.

Відомо, що у Грузії вирішили повалити президента Зурабішвілі - запущено процедуру імпічменту, яку ініціювала парламентська більшість, що підіграє Кремлю.

Водночас відомо, що звичайні громадяни Грузії не підтримують російське вторгнення в Україну, навіть навпаки: щиро симпатизують нашій країні. Так, на території приватної клініки у Тбілісі встановили пам'ятник Герою Олександру Мацієвському, який був розстріляний на фронті російськими окупантами.

Автор: Святослав Рыбальченко

Останні новини