9 червня 2023, 07:54

"Ми нікуди не підемо", – Сунак закликає Путіна вивести війська РФ з України

Путіну не вдасться виснажити або змусити здатися Альянс, заявив прем'єр-міністр Великої Британії Ріші Сунак.

"Ми нікуди не підемо", – Сунак закликає Путіна вивести війська РФ з України

Путіну не вдасться виснажити або змусити здатися Альянс. Про це напередодні сказав прем'єр-міністр Британії під час спільного брифінгу у Вашингтоні з главою Білого дому Байденом.

Путін, затягуючи війну, сильно сподівається, що тим самим НАТО здасться та більше не надаватиме військову підтримку Україні. Однак він цього не дочекається, підкреслив Сунак, інформує "Україна 365".

У Путіна не вийде ні перечекати, ні виснажити, ні змусити здатися НАТО. На думку глави британського уряду, Заходу вже зараз необхідно розробляти довгострокову підтримку України та тоді Путіну просто не буде сенсу сподіватися на "відступ".

Сунак заявив, що підтримка Заходу буде забезпечена Україні на довгі роки. Головне завдання Путіна - зрозуміти це та вивести з окупованих територій України свої війська.

Не вийде у Путіна і заморозити війну в Україні. При цьому Київ не тільки має здобути перемогу на полі бою, а й домогтися справедливого та тривалого миру.

Президент США також заявив про готовність підтримувати Україну так довго, як це буде необхідно. При цьому Байден підкреслив, що ресурси для цього обов'язково знайдуться.

Тим часом 9 червня у Пентагоні мають анонсувати черговий довгостроковий пакет військової допомоги на суму понад 2 млрд доларів.

Нагадаємо, республіканці та демократи закликають Байдена дати добро на постачання Україні ракет більшої дальності ATACMS.

ВАЖЛИВЕ ПОВІДОМЛЕННЯ ВІД РЕДАКЦІЇ!

Автор: Дмитрий Мироненко

Останні новини