1 червня 2023, 19:25

Іранці підтримали Україну після звернення Зеленського

Напередодні громадяни Ірану влаштували мітинг проти військового співробітництва Тегерана та Москви.

Іранці підтримали Україну після звернення Зеленського

31 травня іранці, які знайшли у Португалії політичний притулок, провели мітинг під посольством своєї країни проти режиму Ібрагіма Райсі, що продає дрони-камікадзе й іншу зброю РФ.

Цей мітинг було організовано у відповідь на заклик президента України Володимира Зеленського до іранського народу відмовитися від участі у геноциді українців.

На акції протесту також були присутні українці. Вони подякували вільним іранцям за ініціативу та підтримку. Уже не вперше іранці й українці проводять спільні акції у Португалії проти тоталітарних режимів Ірану та РФ.

За даними військово-політичного оглядача групи "Інформаційний спротив" Олександра Коваленка, Іран поставив РФ БПЛА Mohajer-6, Shahed-131, Shahed-136, авіабомби Ghaem-5; шоломи: NIJ II, бронежилети Rouin-3 і ПТРК Dehlaviyeh.

У перспективі Росія може отримати від Ірану балістичні ракети Fateh-110 і Zolfaghar, а також укласти нові контракти на постачання широкої номенклатури артилерійських боєприпасів. Наразі підтвердження того, що окупанти РФ вже отримують ці снаряди, немає.

Нагадаємо, 29 травня Верховна Рада проголосувала за введення санкцій проти Ірану на 50 років. Таке рішення було реакцією української влади на військову співпрацю Тегерану з Кремлем.

США також вводять нові обмеження для структур, які поширюють російську пропаганду та дезінформацію. До "чорного списку" потрапили постачальники технологій для іранських дронів.

ВАЖЛИВЕ ПОВІДОМЛЕННЯ ВІД РЕДАКЦІЇ!

Автор: Анастасия Югова

Останні новини