31 травня 2023, 07:44

"На Росію чекає грубе пробудження", – сенатор Грем поінформований Києвом про контрнаступ ЗСУ

Сенатор США Ліндсі Грем заявив, що Зеленський поінформував його про плани контрнаступу ЗСУ.

"На Росію чекає грубе пробудження", – сенатор Грем поінформований Києвом про контрнаступ ЗСУ

Щойно українські захисники перейдуть у контрнаступ, "росіян чекає грубе пробудження". Такими словами сенатор зумів охарактеризувати суть контрнаступу після своєї поїздки у Києв та спілкування із Зеленським.

Під час свого повернення до США Грем провів брифінг і розповів про найближчі плани Києва, інформує "Україна 365".

Уже зовсім скоро весь світ побачить "вражаючу демонстрацію сили ЗСУ".

При цьому сенатор не став уточнювати терміни початку контрнаступу та вдаватися у деталі самої кампанії. Однак перший етап уже триває, коли ЗСУ завдають серію ударів по тилу ворога, знищуючи не тільки військову техніку та склади з боєприпасами, а й живу силу. Грем не виключає, що сам контрнаступ уже не за горами.

Грем не дав чіткої відповіді на запитання, чи звільнять цього року ЗСУ всю територію України, але наголосив, що будуть повернуті деякі території та "стратегічні місця".

Це був уже третій візит Грема до Києва з початку війни. Він побачив разючі зміни в адміністрації президента України та його команди. З лютого 2022 року до наших днів у Києві все більше впевнені у перемозі над РФ.

Республіканець передав слова подяки від імені всіх українців за військову допомогу, яку США надають їм. При цьому він знову порушив питання про надання Україні ракет дальнього радіусу дії.

Сенатор також наполягає на додатковій військовій допомозі Україні, проте наразі не зрозуміло, чи проголосують законодавці за це.

Прощаючись у Києві із Зеленським, сенатор пообіцяв і надалі працювати над тим, щоб Вашингтон не забував про Україну та її потреби для перемоги над армією Путіна.

Раніше Грем дав свою відповідь Медведєву, який звинуватив США у "вбивствах російських солдатів" в Україні.

Нагадаємо, Грем прокоментував рішення Кремля видати ордер на його арешт.

ВАЖЛИВЕ ПОВІДОМЛЕННЯ ВІД РЕДАКЦІЇ!

Автор: Дмитрий Мироненко

Останні новини