29 травня 2023, 07:53

"Росія має великі ресурси", – посол РФ у Британії знову погрожує Заходу й Україні

За словами посла РФ у Британії Келіна, Кремль ще не починав "активних бойових дій в Україні".

"Росія має великі ресурси", – посол РФ у Британії знову погрожує Заходу й Україні

Напередодні в інтерв'ю західним ЗМІ російський посол дав зрозуміти, що зарано говорити про перемогу України над РФ, оскільки його країна у 16 разів більше має запасів і ресурсів, ніж Україна.

Андрій Келін знову почав погрожувати Заходу від імені Кремля, що поставки зброї Україні нічим хорошим не закінчаться. Про це він заявив в інтерв'ю ВВС.

За словами Келіна, тривалість війни залежить виключно від НАТО та Британії, натякаючи на постачання зброї та військової техніки. Також він сказав, що "така ескалація" може отримати новий вимір, який "нікому не потрібен".

А у всіх військових злочинах російської армії в Україні він звинуватив самих же українців. При цьому армія Путіна нібито не тільки "захищає російськомовних", а й допомагає "відновлювати Донбас".

Ще до вторгнення армії Путіна в Україну Келін божився, що РФ ніколи не нападе на Київ. Пізніше він стверджував, що нібито нічого не знав про плани Кремля. Ще влітку 2022 року Келін робив аналогічну заяву, що перемогти РФ неможливо. А вже взимку 2023 року на запитання, чому його сина не призвали в армію, Келін заявив, що у того "є сім'я".

Раніше британський військовий експерт Белл озвучив справжні причини того, що Путін вирішив зміцнити кордони з Україною.

Нагадаємо, 26 травня ракета Storm Shadow знищила у Маріуполі базу окупантів. Місцеві нарахували відразу кілька прильотів.

ВАЖЛИВЕ ПОВІДОМЛЕННЯ ВІД РЕДАКЦІЇ!

Автор: Дмитрий Мироненко

Останні новини