4 квітня 2023, 15:22

Фінляндія офіційно вступила до НАТО – у Росії одразу пригрозили "заходами у відповідь"

Повністю підконтрольне диктатору Путіну МЗС вибухнуло погрозами на адресу Гельсінкі.

Фінляндія офіційно вступила до НАТО – у Росії одразу пригрозили "заходами у відповідь"

Сьогодні, 4 квітня, відбулася важлива подія у світовій політиці: Фінляндія отримала офіційний статус країни-члена Північноатлантичного альянсу (НАТО), передає ТГ-канал "Україна 365" за численними матеріалами, розміщеними у ЗМІ.

Варто зазначити, що у Москві, дізнавшись про вступ Фінляндії до НАТО, тут же випустили заяву з погрозами - відразу видно, як у російської влади "бомбануло".

"Російська Федерація буде змушена вжити заходів у відповідь як військово-технічного, так й іншого характеру з метою купірування загроз нашій національній безпеці, що виникають у зв'язку зі вступом Фінляндії до НАТО", - заявили у МЗС РФ.

Щоправда, що саме це за заходи у відповідь, російські дипломати уточнити не спромоглися.

Зі свого боку, генеральний секретар НАТО Єнс Столтенберг зазначив, що вступ Фінляндії до Альянсу є наслідком агресивних дій саме влади Росії, а не навпаки, передає espreso.tv.

Виступаючи перед журналістами, генсек НАТО підкреслив, що російський диктатор Путін як причину свого вторгнення в Україну вказав розширення НАТО на схід.

"Путін отримує прямо протилежне. Сьогодні Фінляндія, а згодом і Швеція стануть повноправними членами Альянсу", - наголосив Столтенберг.

До речі, ізраїльський офіцер Ігаль Левін у своєму ТГ-каналі зауважив, що тепер протяжність сухопутного кордону Росії з НАТО збільшилася на понад 1200 км, а відстань від нього до Санкт-Петербурга наразі скоротилася та становить близько 150 км.

"Тепер будь-який вихід російського флоту у Балтійське море не може залишитися непоміченим, а найбільша концентрація російської ядерної зброї - бази на Кольському півострові - також розташовані у безпосередній близькості від кордону з НАТО", - написав військовий експерт.

Раніше ЗМІ Туреччини констатували той факт, що влада РФ й особисто її президент Путін хотіли віддалити подалі НАТО від кордонів, однак зробили для себе тільки гірше.

Також ми писали, що президент Реджеп Таїп Ердоган оголосив рішення Туреччини щодо членства Фінляндії у НАТО та висловився щодо Швеції.

ВАЖЛИВЕ ПОВІДОМЛЕННЯ ВІД РЕДАКЦІЇ!

Автор: Святослав Рыбальченко

Останні новини