31 березня 2023, 12:19

Орбан помітно злякався після тиску РФ і заговорив про відправлення миротворців в Україну

Тепер угорський глава Орбан намагається переконати Захід у тому, що Україні допомагати не потрібно, оскільки це нібито призведе до світової війни.

Орбан помітно злякався після тиску РФ і заговорив про відправлення миротворців в Україну

Прем'єр-міністр Угорщини Віктор Орбан, якого багато хто знає за проросійською риторикою, а також за прагненням всидіти на двох стільцях, помітно занервував після нещодавньої заяви посла РФ в Угорщині Євгена Станіславова про те, що Росія заносить Угорщину до переліку недружніх країн.

Тепер Орбан лякає європейську громадськість тим, що лідери країн ЄС можуть відправити миротворців в Україну, та це нібито загрожує Третьою світовою війною, інформує угорське видання 24.hu.

"Ми зараз близькі до того, що для європейських лідерів буде легітимним відправляти якісь миротворчі сили на фронт. Якщо так триватиме, ми можемо дійти до Третьої світової війни", - заявив прем'єр-міністр.

Судячи з усього, Орбана явно налякала заява російської сторони, та тепер він всіляко намагається відмовити європейські країни від допомоги Україні. Така політика угорського політика ні до чого доброго не призведе, зокрема й особисто для нього.

Крім того, Орбан нарікає, що ще рік тому лідери Євросоюзу сперечалися, чи припустимо надсилати зброю, а тепер, мовляв, надсилають в Україну все більше важкої зброї.

"На Заході стверджують, що війну й Україну треба підтримувати, тому що це правильно. Але це не так. На кону стоїть питання світової війни та миру в усьому світі", - сказав Орбан, намагаючись явно реабілітуватися перед Путіним і схилити Україну та західні країни до невигідних переговорів.

Нагадаємо, угорський прем'єр Віктор Орбан, який раніше неодноразово був помічений у підіграванні диктатору Володимиру Путіну, раптом заговорив про перегляд відносин із Росією.

ВАЖЛИВЕ ПОВІДОМЛЕННЯ ВІД РЕДАКЦІЇ!

Автор: Святослав Рыбальченко

Останні новини