31 березня 2023, 11:11

Аргентина почала масово відмовляти росіянам у продовженні перебування у країні: посол озвучив причину

Росіяни придумали схему "пологово-паспортного туризму" в Аргентині, зловживаючи місцевими законами.

Аргентина почала масово відмовляти росіянам у продовженні перебування у країні: посол озвучив причину

Міграційна служба Аргентини почала відмовляти росіянам у продовженні туристичних віз. Інформацію підтвердив завконсульським відділом Посольства РФ в Аргентині Георгій Полін.

З його слів, консульство РФ дедалі частіше стикається з проблемою, коли міграційна служба відмовляється подовжувати візи росіянам, відмовляти у посвідках на проживання, а також вимагають якнайшвидше покинути країну під загрозою депортації, інформує ТАСС.

Між РФ і Аргентиною існує домовленість, що росіяни можуть перебувати у країні не більше 90 днів без візи. Однак торік росіяни стали масово вимагати продовжити їм термін перебування у країні.

Полін заявив, що у росіян є право подавати апеляцію на рішення міграційної служби.

Головна причина такого рішення - "пологово-паспортний туризм" з боку росіян. Тільки 2022 року тисячі росіян виїхали на пологи в Аргентину, оскільки місцеве законодавство дає право на отримання громадянства, якщо дитина народилася в їхній країні. Ба більше, паспорт громадянина Аргентини дає право на безвізовий режим у багато країн світу.

Тільки у лютому 2023 року уряд країни звернув увагу на російських туристів. Міграційна служба відмовилася впускати у країну відразу 6 вагітних росіянок. Глава міграційної служби Флоренсія Каріньяно запідозрила у цьому не туризм, а спосіб отримати паспорт Аргентини.

Після цього у країні почалася масова перевірка туристів із РФ. Тільки торік до країни в'їхало близько 10 тисяч вагітних росіянок, а назад виїхало тільки 7 тисяч.

"Пологовий туризм" виник 2010 року, коли Аргентина та РФ підписали угоду про безвізовий режим.

Раніше у Мережі з'явилися кадри зі Ставрополя, де сім'я кадировців "прихистила" хлопчика з України, якого насильно вивезли окупанти.

Нагадаємо, аналітики з ISW озвучили причину, через яку Кремль звинуватив журналіста Гершковича у шпигунстві.

ВАЖЛИВЕ ПОВІДОМЛЕННЯ ВІД РЕДАКЦІЇ!

Автор: Дмитрий Мироненко

Останні новини