31 березня 2023, 10:06

Уперше в історії США: Трамп постане перед судом за 30 пунктами обвинувачення – джерело про варіанти

З пред'явленням обвинувачення експрезиденту США Дональду Трампу вже погодилося Велике журі у суді Мангеттена.

Уперше в історії США: Трамп постане перед судом за 30 пунктами обвинувачення – джерело про варіанти

Колишній глава Білого дому та скандальний мільярдер постане перед судом у вівторок, 4 квітня. Йому висунуть понад 30 пунктів обвинувачення, що є безпрецедентним в історії Сполучених Штатів.

Як передає CNN із посиланням на джерела, Трамп буде першим американським президентом, проти якого буде офіційно порушено кримінальну справу, та він може отримати тюремний термін. За словами інформатора, як результат процесу мільярдеру буде запропоновано добровільно здатися владі.

Сам Трамп уже назвав це "політичним переслідуванням і втручанням у вибори на найвищому рівні в історії".

Нагадаємо, колишнього главу Білого дому хочуть притягнути до судової відповідальності у справі про виплату 130 тис. доларів порнозірці Стормі Деніелс під час передвиборчої кампанії 2016 року, щоб "купити" її мовчання про секс із ним 10 роками раніше. Сама виплата не була незаконною, річ в іншому: ці гроші мільярдер узяв не з особистих величезних активів, а з виборчого фонду, що суворо заборонено. А документально оформили їх як "плату за юридичні послуги". Адвокат Трампа раніше не тільки дав свідчення у цій справі, а й уже відсидів за це термін.

Передбачається, що одіозний Трамп використовуватиме кримінальну справу проти себе як можливість для піару та спробує сформувати позицію, нібито його хочуть у такий спосіб викинути з перегонів за посаду президента, що відбуватимуться у 2024 році.

Раніше Трамп назвав точну дату свого арешту, заявив про "смерть американської мрії" та "перетворення США на країну третього світу".

Як передавав Діалог.UA, Трамп пов'язав напад Путіна на Україну зі своєю поразкою та пообіцяв закінчити війну за добу. На думку американського мільярдера, у Кремлі вирішили стягувати війська до українського кордону після того, як президентом США став Джо Байден.

ВАЖЛИВЕ ПОВІДОМЛЕННЯ ВІД РЕДАКЦІЇ!!!

Автор: Марина Журавлева

Останні новини