24 березня 2023, 10:29

У Росії нова стратегічна поразка: Олексій Гончаренко повідомив важливу новину для України

Росія так і не змогла знайти в особі Казахстану союзника – все вийшло зовсім навпаки, заявив український політик Олексій Гончаренко.

У Росії нова стратегічна поразка: Олексій Гончаренко повідомив важливу новину для України

Український депутат і волонтер Олексій Гончаренко повідомив важливу для України новину: Казахстан поставив нафту в обхід Росії в Азербайджан. Потім політик пояснив, що Казахстан - це один із найбільших експортерів вуглеводнів у світі, але у нього немає виходу до моря, крім Каспійського, тому тривалий час Казахстан відправляв свою нафту через нафтовий термінал Новоросійська. Але коли влітку Казахстан заявив, що готовий своєю нафтою замінити російську, тут все і почалося.

"Росія відразу ж перекрила трубопровід, тут же стався вибух на найбільшому казахстанському родовищі. Ну, загалом, друзі, ви все розумієте: "мирна та пухнаста" Росія, як завжди, показала себе у повній красі", - розповів Гончаренко на своєму YouTube-каналі.

Однак Казахстан не опустив руки та нещодавно почав відправляти свою нафту в обхід Росії через Азербайджан, повідомив експерт.

Також Гончаренко підкреслив, хоча Казахстан і є членом ОДКБ, але він намагається триматися від Росії подалі, не хоче допомагати їй в обході санкцій, не визнає "ДНР" і "ЛНР". Але найголовніше, казахи дуже співпереживають Україні та чітко розуміють, що якщо, не дай Боже, у Росії щось вийде, то наступними на черзі будуть багато пострадянських країн.

Раніше Олексій Гончаренко відреагував на скандальне звернення Стрєлкова-Гіркіна до Путіна: "Це фантастика, повний провал і розвал".

Нагадаємо, Олексій Гончаренко розповів про вкрай важливу подію, яка сталася у день перебування Сі Цзіньпіна у Москві.

ВАЖЛИВЕ ПОВІДОМЛЕННЯ ВІД РЕДАКЦІЇ!

Автор: Дарья Александрова

Останні новини