24 березня 2023, 07:15

"А, може, ви скажете це Путіну?" – прем'єр Італії гостро відповіла на заклик щодо України

Прем'єр-міністр Італії Джорджа Мелоні гостро відповіла депутатці, яка попросила її зупинити підтримку України.

"А, може, ви скажете це Путіну?" – прем'єр Італії гостро відповіла на заклик щодо України

Прем'єр-міністр Італії Джорджа Мелоні перейшла на крик під час промови про необхідність продовжити підтримку України, яка відстоює свої території та незалежність.

Кадри публікує ТГ-канал "Україна 365".

Одна з депутатів парламенту звернулася до глави уряду з пропозицією припинити підтримку Києва.

"А, може, депутате, Ви скажете це Путіну?" - відповіла Мелоні, зірвавши оплески.

Далі вона зізналася, що була здивована таким проханням і запитала, чи не вважають вони ці слова зрадою власної позиції: "Тому що це означає, що ми схвалюємо вторгнення в Україну. Тому що якщо ми зупинимося, то ми даємо згоду, давайте називати речі своїми іменами! Якщо ми зупинимося, ми схвалюємо вторгнення в Україну".

Також вона пройшлася по пропаганді РФ, заявивши, що їй вистачає сміливості не плутати слово "вторгнення" зі словом "мир". Мелоні визнала, що військова підтримка України не означає, що союзники не працюють над мирним планом. Нікому у світі не подобається війна, проте ситуація складніша, ніж каже пропаганда.

Під час виступу прем'єрка Італії запитала у колег, чи вважають вони справедливими територіальні поступки Москві: чи готовий світ визнати так звані "референдуми" й окупації.

"Ось те, що я хотіла б почути, якщо ми говоримо про мир. Інакше ви робите пропаганду ціною суверенної нації, вільного народу та міжнародного права. І це безвідповідально!" - закінчила Мелоні.

Раніше полковник СБУ Костенко роз'яснив, до чого готуються росіяни, накопичуючи військові ресурси. Він упевнений, що окупанти берегли техніку та не починали масштабних бойових дій взимку, плануючи активізацію у весняно-літній період.

Крім цього, Росія перевела свою економіку на військові рейки, але через санкції не може швидко виробляти сучасне озброєння.

А журналіст Сергій Ауслендер заявив, що великий контрнаступ ЗСУ не буде завершенням бойових дій в Україні.

ВАЖЛИВЕ ПОВІДОМЛЕННЯ ВІД РЕДАКЦІЇ!

Автор: Анастасия Югова

Останні новини