21 березня 2023, 07:46

Сі Цзіньпін озвучив Путіну своє бачення вирішення "української кризи" невійськовим шляхом

Лідери КНР Сі Цзіньпін і РФ Путін обмінялися своїми думками щодо України.

Сі Цзіньпін озвучив Путіну своє бачення вирішення "української кризи" невійськовим шляхом

Китайські ЗМІ запевняють, що Сі Цзіньпін і Путін дуже детально обговорили поточну ситуацію щодо війни в Україні та питання щодо мирних переговорів.

Китайське видання Xinhua запевняє, що лідер Китаю закликав почати шукати шляхи вирішення виходу із ситуації, що склалася, за допомогою мирних переговорів.

На думку Сі Цзіньпіна, більшість країн світу виступають за мирний результат війни в Україні, а не за те, щоб війна затягнулася на невизначений термін.

Рано чи пізно, але підсумок усіх воєн однаковий - переговори та діалог. Лідер КНР нагадав, що Пекін презентував свій "мирний план" щодо врегулювання "кризи в Україні".

Сі Цзіньпін дав зрозуміти, що Китай і надалі виступатиме тільки за політичне врегулювання ситуації в Україні.

Путін, зі свого боку, подякував Пекіну за "неупереджене й об'єктивне оцінювання" подій в Україні. Також КНР виступає за "справедливе та чесне" вирішення питань щодо України на міжнародній арені.

Раніше ми повідомляли, що перед вильотом до Москви Сі Цзіньпін уперше відкрито висловився щодо подій в Україні, однак для нього там триває не війна, а "криза".

Нагадаємо, Сі Цзіньпін натякнув Путіну на збереження влади у РФ, навіть якщо той виведе війська з території України та сяде за стіл переговорів.

ВАЖЛИВЕ ПОВІДОМЛЕННЯ ВІД РЕДАКЦІЇ!

Автор: Дмитрий Мироненко

Останні новини