20 березня 2023, 07:15

Мешканка Казахстану висловила росіянкам усе, що про них думає: "Окупантів ненавидимо! Слава Україні!"

У Казахстані продовжують активну підтримку України, очікуючи падіння режиму Путіна та розпаду РФ.

Мешканка Казахстану висловила росіянкам усе, що про них думає: "Окупантів ненавидимо! Слава Україні!"

У Мережі з'явилося відео, де громадянка Казахстану висловила росіянам в очі все, що думає про них, їхнього президента та війну проти України.

Кадри публікує ТГ-канал "Україна 365".

Судячи з кадрів, між мешканкою Казахстану та росіянами, які втекли від війни, стався конфлікт. Місце сутички - громадський транспорт.

"Смерть російським фашистам, окупантам, які за гроші вбивають, ґвалтують, крадуть, мародерствують у чужій державі! Слава Україні! Крим - український! Ми, казахи, за щастя українців і за щастя своїх дітей. Російських окупантів ненавидимо", - сказала вона, після чого кілька разів зробила рух, що нагадує спробу відігнати настирливу муху.

За кадром пролунав голос жінки з російським акцентом, який погрожував кривдниці проблемами з поліцією.

"Чекаю, коли Путіна повісять, чекаю, коли всіх росіян московитами назвуть. Чекаю, коли вся держава розділиться та залишиться Оркстан, маленький Урал. Скоро так буде!" - незворушно відповіла мешканка Казахстану.

Нагадаємо, один із жителів Казахстану заявив про готовність зі зброєю у руках довести відданість Путіну, якщо той наважиться піти війною на його країну. Коли до шанувальника диктатора прийшли місцеві жителі, він вирішив сховатися за спиною матері.

А у казахстанському парламенті політики не стали терпіти у своїх лавах прихильника війни проти України та вигнали депутата, позбавивши його мандата.

Крім цього, місцева влада хоче позбутися радянського минулого та змінити назви регіонів Казахстану.

ВАЖЛИВЕ ПОВІДОМЛЕННЯ ВІД РЕДАКЦІЇ!

Автор: Анастасия Югова

Останні новини