19 березня 2023, 19:06

Вучич уникнув прямої відповіді на запитання, чи готова Сербія заарештувати Путіна

Президент Сербії Александр Вучич заявив, що Путіну "нікуди йти", поки триває війна.

Вучич уникнув прямої відповіді на запитання, чи готова Сербія заарештувати Путіна

Глава Сербії Александр Вучич уникнув прямої відповіді на запитання, чи готова влада країни заарештувати президента РФ Володимира Путіна, підозрюваного МКС у незаконній депортації українських дітей, у разі його візиту на сербську територію.

Як повідомляє Sky News, сербський лідер назвав питання про потенційний арешт Путіна "безглуздим", заявивши, що російському президенту "нікуди йти", поки триває війна.

При цьому Вучич вважає, що видача судом Гааги ордера на арешт Путіна свідчить про "небажання відновлювати переговорний процес". На його думку, таке рішення нібито "матиме погані політичні наслідки".

Нагадаємо, це не перша заява Вучича щодо рішення МКС видати ордер на арешт Путіна. Раніше президент Сербії повідомив, що ситуація "розвивається у напрямку найбільшого конфлікту у світовій історії". За його словами, обидві сторони мають намір грати за принципом "все або нічого".

Тим часом влада Німеччини оголосила про готовність заарештувати Путіна у разі його візиту на німецьку територію. В Офісі президента України вважають важливим, що саме Берлін першим повідомив про готовність виконати ордер суду Гааги.

Раніше стало відомо про плани Путіна відвідати країну, яка визнає юрисдикцію МКС. Йдеться про поїздку на саміт БРІКС у ПАР.

ВАЖЛИВЕ ПОВІДОМЛЕННЯ ВІД РЕДАКЦІЇ!

Автор: Артем Малиновский

Останні новини