16 березня 2023, 07:05

Медведєв став замовником замаху на міністра оборони Італії Гвідо Крозетто – ЗМІ

"Вагнерівці" готували замах на міністра оборони Італії Гвідо Крозетто на замовлення Дмитра Медведєва.

Медведєв став замовником замаху на міністра оборони Італії Гвідо Крозетто – ЗМІ

Італійська розвідка оприлюднила матеріали про підготовку замаху на міністра оборони країни Гвідо Крозетто. Як повідомляє видання Il Foglio, що ціна питання становила 15 млн доларів.

Спецслужби Італії поставили справу на контроль, зважаючи на агресивну риторику наближеного до Путіна Дмитра Медведєва, який вважав допустимим для себе публічно назвати Крозетто "рідкісним дурнем". Такий випад було зроблено з огляду на заяви італійського чиновника з приводу реальних ризиків початку Третьої світової війни як наслідку вторгнення російських танків до Києва.

Під час спостереження було виявлено перехоплення розмови, в якій Медведєв звернувся з проханням про організацію замаху на міністра Крозетто. Розпорядження при цьому були нібито адресовані виконавцям із ПВК "Вагнер". Виконати завдання мали бійці підрозділу з осередків, що дислокуються в Європі.

У матеріалах справи йдеться про те, що "замовлення" було зроблено Медведєвим на тлі того, що у Міноборони Італії виступили зі звинуваченням на адресу "вагнерівців", звинувативши ПВК у провокації європейської міграційної кризи.

Видання раніше повідомляло, що Медведєв агресивно лякає Захід заявами про "відсутність перспектив у світу жити без Росії".

Також відомо про "гучні" заяви Медведєва з приводу намірів військовим шляхом дійти до кордонів Польщі.

ВАЖЛИВЕ ПОВІДОМЛЕННЯ ВІД РЕДАКЦІЇ!

Автор: Ольга Пилипенко

Останні новини