13 березня 2023, 11:37

Спливла цікава деталь про громадянство Героя України Мацієвського: Молдова зробила заяву

Виявилося, що воїн ЗСУ, розстріляний російськими окупантами, був громадянином Республіки Молдова.

Спливла цікава деталь про громадянство Героя України Мацієвського: Молдова зробила заяву

Солдат Збройних сил України Олександр Мацієвський, показово розстріляний російськими загарбниками після слів "Слава Україні!", був громадянином Молдови. Таку інформацію опубліковано на офіційному сайті Міністерства закордонних справ Республіки Молдова.

Кишинів різко засудив убивство військовослужбовця, який героїчно захищав Україну від окупантів із РФ. У дипвідомстві наголосили, що страта Олександра кваліфікується як військовий злочин, а також грубе порушення міжнародних гуманітарних законів.

Крім того, у МЗС Молдови висловили співчуття близьким Мацієвського та заявили про повну солідарність із народом України.

"Підтверджуємо тверду позицію Молдови, яка засуджує жорстоку війну Російської Федерації проти України. Наша країна, як і раніше, віддана підтримці України в її зусиллях щодо повернення до миру та стабільності", - зазначено на сайті молдавського дипломатичного відомства.

До речі, відео з розстрілом нашого воїна набуло широкого світового резонансу, а Олександру Мацієвському за мужність, проявлену під час бойових дій, було присвоєно звання Героя України.

Нагадаємо, у Мережі набуло величезного резонансу відео, на якому знято, як російські окупанти показово розстрілюють українського полоненого за слова "Слава Україні".

Пізніше було встановлено особу бійця ЗСУ, названо ім'я та прізвище - Олександр Мацієвський.

ВАЖЛИВЕ ПОВІДОМЛЕННЯ ВІД РЕДАКЦІЇ!

Автор: Святослав Рыбальченко

Останні новини