10 березня 2023, 11:53

Винна не тільки РФ: Папа Римський зробив чергову заяву щодо війни в Україні

Папа Римський вважає, що у війні в Україні винна не тільки РФ, а й ще низка "імперій".

Винна не тільки РФ: Папа Римський зробив чергову заяву щодо війни в Україні

Папа Римський Франциск продовжує робити скандальні заяви щодо війни в Україні. З його слів, у ній винна не лише РФ, а й ще низка країн.

Про це Понтифік завив в одному з інтерв'ю для телебачення RSI. Папа Римський упевнений, що війна в Україні йде на "користь" ще кільком "імперіям", інформує Reuters.

При цьому Франциск готовий особисто поспілкуватися з Путіним, щоб якомога швидше війна закінчилася.

Не виключив Папа Римський і своєї добровільної відставки. Якщо тільки він зрозуміє, що стан здоров'я заважає йому керувати церквою, то він складе повноваження Папи.

Франциску дуже соромно очолювати церкву, перебуваючи в інвалідному візку. У Папи Римського проблеми з коліном, і він не може самостійно пересуватися.

Попередник Франциска Папа Римський Бенедикт став першим главою церкви за останні 600 років, хто добровільно пішов зі свого посту у 2013 році за станом здоров'я. Помер Бенедикт 22 грудня 2022 року.

Ще у лютому Папа Римський висловив готовність примирити Зеленського та Путіна. При цьому за рік війни в Україні Франциск так жодного разу і не відвідав нашу країну. В інтерв'ю ЗМІ він постійно говорив про те, що поки не було такої можливості.

У прес-службі Ватикану заявили, що немає сенсу відвідувати тільки одну Україну без заїзду у РФ.

Раніше ми повідомляли, що у своєму Різдвяному посланні Папа Римський закликав політиків до конкретних кроків, щоб зупинити війну в Україні.

Нагадаємо, зі слів Понтифіка, сьогодні війна йде не тільки в Україні, а й Сирії, Ємені та країнах Латинської Америки.

ВАЖЛИВЕ ПОВІДОМЛЕННЯ ВІД РЕДАКЦІЇ!

Автор: Дмитрий Мироненко

Останні новини