9 березня 2023, 21:25

Війна Росії проти України "протверезила" Сі Цзіньпіна – директор ЦРУ

У ЦРУ США назвали лідера Китаю Сі Цзіньпіна найпильнішим спостерігачем за війною в Україні.

Війна Росії проти України "протверезила" Сі Цзіньпіна – директор ЦРУ

Війна Росії проти України "протверезила" лідера Китаю Сі Цзіньпіна щодо його планів стосовно Тайваню, оскільки продемонструвала солідарність Заходу та готовність нести короткострокові витрати для нанесення РФ економічних проблем у довгостроковій перспективі.

Таку заяву зробив директор ЦРУ США Вільям Бернс, слова якого наводить CNN.

Він назвав главу КНР найпильнішим спостерігачем за війною в Україні, який був "протверезілий" згуртованістю західних союзників.

Бернс зазначив, що китайський лідер має враховувати фактор єдності Заходу під час вирішення проблем, пов'язаних із тайванським питанням.

Раніше Бернс анонсував вирішальні місяці у війні в Україні та заявив, що Росія не здатна домогтися стратегічних проривів на полі бою до кінця цього року. Крім того, глава ЦРУ заявив про важливість продовження надання Україні військової допомоги.

Своєю чергою, у МЗС Китаю провели паралелі між підтримкою Росії Пекіном і допомогою Сполучених Штатів Тайваню, а також знову закликали до завершення війни в Україні політико-дипломатичним шляхом. У Пекіні наполягають, що не постачають зброю жодній зі сторін конфлікту.

Раніше у ЄС застерегли Китай від перетину "червоної лінії", заявивши про готовність запровадити санкції у разі поставок китайської зброї у РФ.

ВАЖЛИВЕ ПОВІДОМЛЕННЯ ВІД РЕДАКЦІЇ!

Автор: Артем Малиновский

Останні новини